Розмір тексту

Поточний розмір: 100%

Розсилка сайту

В розсилці публікується інформація пов’язана з правовим захистом інвалідів
Підписатись

Баннери

Хостінг надається: Hvosting.ua

Loading

Як зберегти родину на відстані або як зрозуміти, які стосунки варто відпустити?

Війна загострює чутливість та чесність, що не може не впливати на стосунки між близькими людьми, - вважає психологиня Вікторія Ратєєва. Відстань, якою сьогодні розділено чимало родин, збільшується за рахунок емоційної відчуженості, яку часом складніше подолати, ніж тисячі километрів. Все, що трапляється з нами і нашими стосунками в умовах війни, є нормальним. Ненормальним є сама війна, та умови, в яких ми опинилися через війну. Адже ми самі не обирали стосунки на відстані, їх спричинила війна.

Тому важливо подбати про себе і дати свою любов тому, кого ми обрали для себе. Не завжди це наша дружина чи чоловік. Так буває. Але важливо любити. Бо саме це відчуття дає надію на світло, на можливість майбутнього.

Команда проекту Ми поруч провела третю онлайн-зустріч з психологинею Вікторією Ратєєвою. кожен присутній мав змогу взяти для себе свій промінчик любові, щоби поділитися з рідними людьми. Зустріч супроводжувалась перекладом жестовою мовою у виконанні Лариси Астафьєвої.

подібні зустрічі ми проводимо раз на місяць, тож, якщо маєте пропозицію щодо наступних тем, пишіть у коментарях на youtube, щоби ми могли робити актуальний контент.
Коментуйте, поширюйте, лайкайте, а також не забувайте дякувати своїм рідним та любити їх щиро і відверто!!!