Розмір тексту

Поточний розмір: 100%

Розсилка сайту

В розсилці публікується інформація пов’язана з правовим захистом інвалідів
Підписатись

Баннери

Хостінг надається: Hvosting.ua

Loading

Новини

Зустріч 21.05.2024 в м. Харкові яка була організована командою УКГС ООН

Юрист Харківської асоціації незрячих юристів Ігор Шрамко взяв участь у зустрічі, яка була організована командою Харківського офісу УКГС ООН.   Читати докладніше »

Команда проєкту «Ми поруч» продовжує надавати допомогу

Не зважаючи на офіційне завершення проєкту, наша команда продовжує працювати і надавати допомогу людям, які цього потребують.

Так, від партнерської організації !Харківської обласної організації Українського товариства сліпих» надійшла інформація про колишнього військового, який втратив зір і потребував комплексної підтримки. Провівши телефонну розмову із ветераном, були визначені основні потреби та розроблено план комплексної допомоги. З”ясувалось, що після втрати зору чоловік залишився на одинці із своїми проблемами.   Читати докладніше »

Запрошуємо громадських активістів, волонтерів, юристів на тренінг

Запрошуємо громадських активістів, волонтерів, юристів на тренінг “Проведення практичних занять з вразливими верствами населення та людьми похилого віку з освоєння цифрових державних послуг, доступу до адміністративних та соціальних послуг, інших способів задоволення правових потреб онлайн”.

Дата: 15.05.2024
Початок: 12:30
Місце: м. Харків (детальну інформацію повідомимо особисто з міркувань безпеки).   Читати докладніше »

Понад тисячу звернень протягом року, понад 60 організацій, об’єднаних спільним прагненням - це результати роботи проекту "Ми поруч"

Понад тисячу звернень протягом року, понад 60 організацій, об’єднаних спільним прагненням бути поруч у кризовий момент, - це власне результати роботи проекту Ми поруч за рік. 12 місяців ми майже щоденно надавали психологічну підтримку, юридичні консультації та супровід і переклад жестовою мовою, інформаційні та пояснювальні публікації у Фейсбук, Телеграм та Ютюб, підтримуючі зуми з психологом та детальне інформування клієнтів щодо їхніх запитів на нашу гарячу лінію. Таке собі невеличке життя одного проекту.   Читати докладніше »

Яка можлива компенсація для роботодавця від держави, якщо він облаштує робоче місце для людини з інвалідністю

До 80 тисяч або до 120 тисяч гривень може отримати роботодавець від держави, якщо облаштує робоче місце для людини з інвалідністю II або I групи. Це питання регулює постанова кабінету міністрів України №893 від 22 серпня 2023 року. Сума виплат залежить від визначеного розміру мінімальної заробітної плати. Від першого квітня цього року вона становить 8000 грн.   Читати докладніше »

Надання соціальних послуг потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві/проф захворювання

Чи ви знали, що постраждалі від нещасного випадку на виробництві або внаслідок професійних захворювань мають можливість отримувати два типи підтримки від держави? зокрема, догляд на дому та натуральну допомогу. Перша передбачає щомісячну оплату праці того, хто доглядає, у розмірі від 1665 до 7100 грн. наразі. Тобто від чверті мінімальної заробітної плати, до її стовідсоткового розміру. Сума виплат залежить від виду догляду, чито професійний медичний, чито постійний сторонній, чито побутовий.   Читати докладніше »

В яких випадках люди з інвалідністю мають право на безкоштовні ліки або за пільговою ціною

Щоби отримати ліки на пільговій основі, тобто, безкоштовно або з частковою оплатою, людині з інвалідністю необхідно мати направлення від сімейного лікаря або вузького спеціаліста. Якщо йдеться про ліки в межах програми Доступні ліки, то їх можна отримати в будь-якій аптеці, яка підписала договір з Національною службою здоров’я України.   Читати докладніше »

Поранені боєприпасами діти. Яка допомога передбачена державою

Війна не шкодує нічого і нікого на своєму шляху і від отримання поранень від мінно-вибухових предметів, на привеликий жаль, всіх убезпечити неможливо. особливо, боляче, коли страждають діти. Якщо внаслідок поранення дитина отримала інвалідизацію, то цей факт необхідно офіційно зафіксувати. Тобто, оформити дитині інвалідність. В такий спосіб дитина отримає соціальні гарантії від держави у вигляді щомісячної грошової підтримки та щорічної можливості отримати поїздку до санаторія. Для дітей, які матимуть інвалідність внаслідок війни, держава пропонує додаткові пільги.   Читати докладніше »