Розмір тексту

Поточний розмір: 100%

Розсилка сайту

В розсилці публікується інформація пов’язана з правовим захистом інвалідів
Підписатись

Баннери

Хостінг надається: Hvosting.ua

Loading

Новини

Як незрячі юристи допомагають пенсіонерам розв'язувати майнові питання

«Правова школа для осіб третього віку» — соціальний проєкт, який організували учасники громадської організації «Харківська асоціація незрячих юристів». Під час реалізації ції програми адвокати навчали пенсіонерів та осіб з інвалідністю, як можна розпорядитися майном і не потрапити в тенета аферистів, отримати через суд свідоцтво про смерть близьких, що загинули на окупованій території, як відстоювати права в суді та вирішувати інші проблеми.   Читати докладніше »

семінар присвячений міжнародному дню прав людини

10 грудня 2019 року Харківська асоціація незрячих юристів провела правопросвітницький семінар, присвячений міжнародному дню прав людини, для представників територіального центру надання соціальних послуг Шевченківського району м. Харкова.

Учасники семінару підвищили свою правообізнаність та поінформованість з питань державних гарантій по дотриманню прав людини та діяльності європейського суду прав людини. Крім того, всі присутні змогли отримати юридичні консультації від представників організації.

Семінар в обласній організації УТОС 03.12.19р

03 грудня 2019 року, з нагоди міжнародного дня людей з інвалідністю, представники Харківської асоціації незрячих юристів провели правопросвітницький семінар, присвячений покращенню поінформованості членів Харківської обласної організації Українського товариства сліпих, з питань гарантій правового захисту осіб з інвалідністю з вадами зору.   Читати докладніше »

В територіальному центрі Московського району відбувся правопросвітницький захід

12 листопада 2019 року, представники Харківської асоціації незрячих юристів провели правопросвітницький семінар, присвячений покращенню поінформованості підопічних територіального центру соціального обслуговування Московського району міста Харкова, з питань особливостей розпорядження майном.

Учасникам семінару було надано інформацію щодо особливостей договорів дарування, довічного утримання, спадкового договору, спадкування по закону і по заповіту, Крім того, юристи організації відповіли на багаточисленні запитання учасників заходу.   Читати докладніше »

перший в Україні фізкультурно-спортивний збір для учасників АТО й ООСЗ 11 по 23 вересня 2019 року на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ, який знаходиться у Карпатах, відбувся перший фізкультурно-спортивний збір для учасників АТО й ООС, які втратили зір.   Читати докладніше »

соціально вразливі Харків’яни могли отримати правову допомогу

З 01 серпня 2018 року по 31 липня 2019 року, соціально вразливі Харків’яни могли отримати доступну правову допомогу.

Надання юридичних консультацій здіснювалось в межах проекту "Правова школа для осіб третього віку" що реалізовувався за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

За час дії проекту було проведено 36 правопросвітницьких заходів в приміщеннях територіальних центрів з надання соціальних послуг, та в організаціях осіб з інвалідністю.   Читати докладніше »

Для клієнтів Шевченківського та Індустріального терцентрів відбувся правозахисний семінар

У липні 2019 року, представники Харківської асоціації незрячих юристів провели правопросвітницький семінар, присвячений покращенню поінформованості працівників Індустріального та Шевченківського територіальнних центрів соціального обслуговування м. Харкова, з питань особливостей розпорядження спільним майном.   Читати докладніше »

Радіослухачі дізнались про результати проекту ГО "Харківської асоціації незрячих юристів"

09 липня 2019 року, представник Харківської асоціації незрячих юристів, адвокат Олег Лепетюк, взяв участь у радіопередачі, що вийшла в ефір на радіо «Слобожанщини».

Радіопередача була присвячена результатам здіснення проекту «Правова школа для осіб третього віку».   Читати докладніше »

Люди з вадами слуху мають можливість дізнатися про особливості договорів по розпорядженню спільним майном

Люди з вадами слуху мають можливість дізнатися про особливості договорів по розпорядженню
Спільним майном

13 червня 2019 року, відбувся правопросвітницький семінар Харківської асоціації незрячих юристів, який був присвячений покращенню поінформованості членів Харківської обласної організації Українського товариства глухих, з питань розпорядження спільним майном.   Читати докладніше »

Радіослухачі дізнались про види державних гарантій для осіб з інвалідністю

06 червня 2019 року, представник Харківської асоціації незрячих юристів, адвокат Олег Лепетюк, взяв участь у правопросвітницькій радіопередачі, що вийшла в ефір на радіо «Слобожанщини». Радіопередача була присвячена покращенню поінформованості пенсіонерів, внутрішньо переміщених осіб, та осіб з інвалідністю про державні гарантії особам з інвалідністю та пенсіонерам.   Читати докладніше »