Розмір тексту

Поточний розмір: 100%

Розсилка сайту

В розсилці публікується інформація пов’язана з правовим захистом інвалідів
Підписатись

Баннери

Хостінг надається: Hvosting.ua

Loading

Публікації та статті

УМЕТЬ ЗАЩИЩАТЬ СВОИ ПРАВА


В статье 13 Конвенции о правах инвалидов, утвержденной резолюцией Генеральной Ассамблеи ООН, в частности, говорится: «Государства-участники обеспечивают инвалидам наравне с другими эффективный доступ к правосудию».   Читати докладніше »

Світ рівних можливостей

З 15 жовтня по 5 листопада 2011 року відбулася поїздка до Сполучених Штатів Америки шести осіб, представників проекту USAID "Доступ до правосуддя та правової обізнаності в Україні "ПРАВОВА КРАЇНА".

Організатором програми виступив Державний департамент США Бюро у справах освіти і культури.   Читати докладніше »

Водитель маршрутки, выбросив инвалида из салона, получил 100 часов общественных работ

Решения суда 67-летнему Борису Бондаренко пришлось ждать почти год. Конфликт с водителем маршрутки Харьков - Чугуев у него возник 16 июля 2010 года. Тогда инвалид по зрению зашел в автобус, чтобы добраться к родственникам. Несмотря на то, что у Бориса Бондаренко было льготное удостоверение, водитель Александр Куликов потребовал деньги за проезд.   Читати докладніше »

Водителя маршрутки осудили за хамство

Харьковский суд впервые наказал водителя маршрутки, который нахамил пассажиру-льготнику и выбросил его вместе с вещами из автобуса. Беспрецедентный вердикт вынес на днях суд Орджоникидзевского района. История началась летом прошлого года, когда 67-летний харьковчанин Борис Бондаренко (практически не видит с 18 лет) собрался по делам в Чугуев, но из маршрутки отправился на больничную койку.   Читати докладніше »

Харківський суд покарав водія маршрутки, який побив інваліда

Кожен з нас колись був свідком грубого чи хамського поводження водіїв маршруток з людьми, яким держава надала пільги на проїзд. Пенсіонери та інваліди змушені користуватись своїм правом, соромлячись цього. Іноді навіть воліють заплатити гроші, щоб не почути принизливого: «Щось забагато вас розвелось, інвалідів/пенсіонерів». В Харкові сліпа людина спробувала відстояти своє право на проїзд, і за це була побита водієм маршрутки.   Читати докладніше »

Що готує податковий кодекс стосовно благодійних організацій.

Новий Податковий кодекс створив більш сприятливі умови для надання благодійної допомоги, хоча питання благодійності не були серед перших під час розробки і затвердження податкових правил. Це стало можливим завдяки зусиллям окремих неурядових організацій і групи заінтересованих народних депутатів, а також постійним консультаціям з Міністерством фінансів та Державною податковою адміністрацією. За словами голови правління Мережі розвитку європейського права Олександра Віннікова, порівняно з попереднім проектом Податкового кодексу останні поправки були внесені вже після першого читання.   Читати докладніше »

Поверить в себя

Ни для кого не секрет, если человека долго и настойчиво убеждать в том, что он ни на что не способен, то, в конце концов, можно достичь определенных успехов. Человек и сам начнет сомневаться, а может, и полностью потеряет веру в себя. Однако значительно труднее достичь противоположных результатов помочь человеку избавиться от тех или иных комплексов, поверить в себя.   Читати докладніше »

Багатоканальна лінія консультування

У вересні-жовтні 2010 р Харківська громадська організація незрячих юристів реалізувала проект «Багатоканальна лінія консультування інвалідів, пенсіонерів та соціально вразливих осіб», який був підтриманий благодійним фондом «Громадські ініціативи» в рамках конкурсу малих грантів за рахунок коштів ЗАТ «Філіп Морріс Україна».   Читати докладніше »

Есть ли у нас доступ к правосудию?

Только ленивый не говорит сегодня о судебной реформе. Она действительно уже назрела. Кто сталкивался в разных жизненных ситуациях с правоохранительными органами, тот больше не захочет добиваться справедливости или же защиты своих нарушенных прав и интересов. Речь идёт не столько об отсутствии в стране законности, как о том, какой ценой нашим гражданам достаются правосудные решения. О людях с ограниченными возможностями – и говорить нечего.   Читати докладніше »