Розмір тексту

Поточний розмір: 100%

Розсилка сайту

В розсилці публікується інформація пов’язана з правовим захистом інвалідів
Підписатись

Баннери

Хостінг надається: Hvosting.ua

Loading

Проекти організації

З 1 травня "Харківська асоціація незрячих юристів" розпочинає реалізацію важливого проєкту

«Ми поруч» - слова, які воліла би почути кожна людина у кризовій ситуації свого життя. Адже це дає розуміння, що ти не один із своїми труднощами, що ти можеш сподіватися на допомогу, що хтось готовий подати руку підтримки і разом з тобою пройти певний відтинок твоєї дороги.

Ми поруч – слова надії і тепла, яке зростає з геометричною прогресією, якщо перевтілюються у дію.

Отже, раді анонсувати новий проект платформа підтримки людей у кризових ситуаціях в житті «Ми поруч».   Читати докладніше »

Розпочато реалізацію проектусприяння місцевим територіальним громадам у захисті прав людей з інвалідністю

З 01 вересня 2020 року по 31 серпня 2021 року, соціально вразливімешканці Харківської області можуть отримати доступну правову допомогу.

Надання юридичних консультацій буде здіснюватись в межах проекту"Сприяння місцевим територіальним громадам у захисті прав осіб з інвалідністю" що здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.   Читати докладніше »

З 01 серпня 2018 р., соціально вразливі Харків’яни можуть отримати доступну правову допомогу

З 01 серпня 2018 року, соціально вразливі Харків’яни можуть отримати доступну правову допомогу.

Надання юридичних консультацій буде здіснюватись в межах проекту "Правова школа для осіб третього віку" що здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.   Читати докладніше »

З 01 вересня 2016 року ХГО незрячих юристів розпочинає реалізацію проекту надання правової допомоги соціально незахищеним верствам населення

За сприяння Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив»

З 01 вересня 2016 року Харківська громадська організація незрячих юристів розпочинає реалізацію проекту надання правової допомоги незрячими юристами соціально незахищеним верствам населення.
Протягом шести місяців незрячі юристи в офісі, по телефону та через сайт організації будуть надавати правову допомогу соціально незахищеним особам, людям з інвалідністю, жінкам, що відбувають ув’язнення, людям похилого віку.   Читати докладніше »

Правова допомога ВПО з інвалідністю

З 01 квітня 2016 року Харківська громадська організація незрячих юристів розпочинає реалізацію проекту "Почуй мене" - надання правової допомоги незрячими юристами внутрішньо переміщеним особам з інвалідністю.

Проект "Почуй мене" було підтримано в межах конкурсу малих грантів ГО "Центр Соціальна Дія" в рамках проекту «Розвиток регіональної мережі на підтримку ВПО". Проект фінансується Посольством Королівства Нідерланди.

  Читати докладніше »

"Знаючи, не помилюся"

З 01 липня 2015 року, за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні,Харківська громадська організація незрячих юристів розпочинає реалізацію проекту «Знаючи, не помилюся» (надання юридичної допомоги незахищеним верствам населення м. Харкова.).

Мета проекту - підвищення правового захисту соціально незахищених верств населення м. Харкова через надання юридичної допомоги та проведення правопросвітницьких заходів.
Проект буде реалізовуватись протягом 12 місяців.   Читати докладніше »

Особенный подарок к дню Святого Николая

Настоящее чудо - так назвали тактильные иконы люди с проблемами зрения.
К дню Святого Николая ученики с проблемами зрения Харьковского учебно-воспитательного комплекса им. В.Г. Короленко получили в подарок рельефно-графические сборники икон.   Читати докладніше »

Створення умов для незалежного життя незрячих

З жовтня 2013 року по березень 2014 року Харківська громадська організація незрячих юристів реалізує проект "Створення умов для незалежного життя незрячих ", який був підтриманий Фондом сприяння демократії посольства США в Україні.

Проект спрямований на покращення ситуації в Україні із доступом незрячих до сучасних засобів реабілітації та послуг професійних асистентів, створення умов для зміни існуючої системи в бік її переорієнтації на включення незрячих до незалежного життя.   Читати докладніше »

Паломничество к Святогорской лавре и миссионерская литургия для незрячих


На кануне недели о слепом 8 июня 2013 г. для 50 человек с недостатками зрения состоялась паломническая поездка к Святоуспенской святогорской лавре.

Незрячих из Харькова, Житомира, Киева сопровождали волонтеры общественной организации для детей-инвалидов и членов их семей «Право выбора» из Сум, Киева, Италии, Швеции и Казахстана.   Читати докладніше »

Захист прав доступний кожному

З вересня 2012 року по лютий 2013 року Харківська громадська організація незрячих юристів реалізує проект "Захист прав доступний кожному", який був підтриманий Фондом сприяння демократії посольства США в Україні.

Проект спрямовано на забезпечення рівного доступу особам з інвалідністю міста Харкова до судового захисту шляхом юридичного консультування та представлення інтересів клієнта в суді. А також обмін позитивним досвідом між практикуючими юристами та адвокатами через проведення навчальних заходів для поліпшення захищеності осіб з інвалідністю.   Читати докладніше »