Розмір тексту

Поточний розмір: 100%

Розсилка сайту

В розсилці публікується інформація пов’язана з правовим захистом інвалідів
Підписатись

Баннери

Хостінг надається: Hvosting.ua

Loading

21.04 2021 відбувся правопросвітницький семінар, присвячений покращенню поінформованості членів ГОякі діють в ОТГ Харківської області і м. Харкові з питань забезпечення осіб з інвалідністю ТЗР

21 квітня 2021 року представники Харківської асоціації незрячих юристів провели правопросвітницький семінар, присвячений покращенню поінформованості членів громадських організацій, які діють в ОТГ Харківської обла.сті і м. Харкові з питань забезпечення осіб з інвалідністю технічними засобами реабілітації.p

Уповноважений при Президенті із справ осіб з інвалідністю Валерій Сушкевіч розповів учасникам заходу про співпрацю ГО з державною владою направлену на розширення переліку технічних засобів реабілітації.

Директор онлайн-магазину trosti.com.ua Сергій Москалець надав інформацію про перелік тифлозасобів, при придбанні яких, можна отримати компенсацію.

Радник уповноваженого при Президенті із справ осіб з інвалідністю Павло Ждан ознайомив учасників із змінами постанови КМУ, що регулює порядок забезпечення ТЗР.

Панасюк Марина Віталіївна Начальник відділу соціального захисту ветеранів та осіб з інвалідністю Харківської обласної державної адміністрації надала інформацію про стан забезпеченості засобами реабілітації осіб з інвалідністю, які мешкають в ОТГ Харківської області.

Семінар відбувся в межах проекту «Сприяння місцевим територіальним громадам у захисті прав осіб з інвалідністю» що здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Проектом передбачено проведення правопросвітницьких заходів для представників ОТГ та ГО з інвалідністю. Надання правової допомоги незахищеним верствам населення (Особам з інвалідністю, пенсіонерам, внутрішньо переміщеним особам, учасникам АТО та ООС та членам їх сімей), телефоном, через сайт та у приміщенні організації.

Також, що місяця будуть виходити радіопередачі, де юристи організації будуть інформувати мешканців Харківської області про актуальні зміни в соціальному законодавстві.

Отримати юридичну консультацію можна як особисто, завітавши до офісу організації за адресою: м. Харків, вул. Данилевського, б. 16; або зателефонувавши по телефону (057)705-12-71 з 10:00 до 17:00 з пн. до пт.

З юристами можна зв’язатися через сайт організації www.jurist.org.ua