Розмір тексту

Поточний розмір: 100%

Розсилка сайту

В розсилці публікується інформація пов’язана з правовим захистом інвалідів
Підписатись

Баннери

Хостінг надається: Hvosting.ua

Loading

25.01.2017 для клієнтів та працівників Територіального центру соціального обслуговування, надання соціальних послуг Московського району, відбувся правопросвітницький семінар

За сприяння Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив»
Захід проводився в межах проекту “Підвыщення правової обізнаності незахищених верств населення як гарантія ефективного захисту прав”

25 січня 2017 року для клієнтів та працівників
Територіального центру соціального обслуговування, надання соціальних послуг Московського району, Харківська громадська організація незрячих юристів провела правопросвітницький семінар, присвячений покращенню поінформованості людей похилого віку, людей з інвалідністю та соціальних працівників стосовно особливостей розпорядження нерухомим майном.

На семінарі були розглянуті питання: спадкування за законом та за заповітом, обов’язкова частка для непрацездатних осіб при спадкуванні, особливості розпорядження майном, яке знаходиться у спільній частковій, або у спільній сумісній власності, правовий режим майна подружжя.
Крім того, були розглянуті останнні зміни в законодавстві України щодо соціальних гарантій держави.

Всі участники заходу змогли отримати актуальну інформацію та поставити запитання юристу організації.

Нагадуємо, що представники соціально вразливих верств населення правову допомогу можуть отримати, звернувшись до фахівців Харківської громадської організації незрячих юристів:

телефоном: 057-705-12-71, через сайт організації: www.jurist.org.ua або особисто за адресою організації: м. Харків, вул. Данилевського, б. 16.