Розмір тексту

Поточний розмір: 100%

Розсилка сайту

В розсилці публікується інформація пов’язана з правовим захистом інвалідів
Підписатись

Баннери

Хостінг надається: Hvosting.ua

Loading

25.09. 2020 р, представники Харківської асоціації незрячих юристів, провели правопросвітницький семінар, у Балаклійському районі

25 вересня 2020 року, представники Харківської асоціації незрячих юристів, провели правопросвітницький семінар, присвячений покращенню поінформованості членів громадської організації інвалідів, Багатодітних родин, родин дітей інвалідів Балаклійського району Харківської області з питань правових гарантій захисту соціально вразливих верств населення в умовах децентралізації.

Учасникам семінару було надано інформацію про зміни в законодавстві в сфері надання соціальних послуг, можливості звернення до центрів безоплатної вторинної правової допомоги, порядок взаємодії з органами влади в період карантину.

Представник районного центру зайнятості розповіла присутнім, про можливості працевлаштування, навчання, та відкриття власної справи особами з інвалідністю.
Крім того, юристи організації надали правові консультації, та відповіли на багаточисленні запитання учасників заходу.

Проектом «Сприяння місцевим територіальним громадам у захисті прав осіб з інвалідністю» передбачено проведення правопросвітницьких заходів для представників ОТГ та ГО з інвалідністю. Надання правової допомоги незахищеним верствам населення (Особам з інвалідністю, пенсіонерам, внутрішньо переміщеним особам, учасникам АТО та членам їх сімей), телефоном, через сайт та у приміщенні організації.
Також, що місяця будуть виходити радіопередачі, де юристи організації будуть інформувати мешканців Харківської області про актуальні зміни в соціальному законодавстві.
Отримати юридичну консультацію можна як особисто, завітавши до офісу організації за адресою: м. Харків, вул. Данилевського, б. 16; або зателефонувавши по телефону (057)705-12-71 з 10:00 до 17:00 з пн. до пт.
З юристами можна зв’язатися через сайт організації www.jurist.org.ua

Семінар відбувся в межах проекту «Сприяння місцевим територіальним громадам у захисті прав осіб з інвалідністю», що здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.