Розмір тексту

Поточний розмір: 100%

Розсилка сайту

В розсилці публікується інформація пов’язана з правовим захистом інвалідів
Підписатись

Баннери

Хостінг надається: Hvosting.ua

Loading

Анонс заходу

За сприяння Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив»
Захід відбудеться в межах проекту “Підвыщення правової обізнаності незахищених верств населення як гарантія ефективного захисту прав”

08 лютого 2017 року для клієнтів та працівників
Територіального центру соціального обслуговування, надання соціальних послуг Немишлянського району, що знаходиться за адресою: М. Харків, бульвар Б. Хмельницького б. 10 А, Харківська громадська організація незрячих юристів проведе правопросвітницький семінар, присвячений покращенню поінформованості людей похилого віку, людей з інвалідністю та соціальних працівників стосовно особливостей розпорядження нерухомим майном.

На семінарі будуть розглянуті питання: спадкування за законом та за заповітом, обов’язкова частка для непрацездатних осіб при спадкуванні, особливості розпорядження майном, яке знаходиться у спільній частковій, або у спільній сумісній власності, правовий режим майна подружжя.
Крім того, будуть розглянуті останнні зміни в законодавстві України щодо соціальних гарантій держави.

Всі участники заходу зможуть отримати актуальну інформацію та поставити запитання юристам організації.

Нагадуємо, що представники соціально вразливих верств населення правову допомогу можуть отримати, звернувшись до фахівців Харківської громадської організації незрячих юристів:

телефоном: 057-705-12-71, через сайт організації: www.jurist.org.ua або особисто за адресою організації: м. Харків, вул. Данилевського, б. 16.