Розмір тексту

Поточний розмір: 100%

Розсилка сайту

В розсилці публікується інформація пов’язана з правовим захистом інвалідів
Підписатись

Баннери

Хостінг надається: Hvosting.ua

Loading

Дев’ятого травня о 15:00 на платформі Зум долучайтесь до зустрічі із психологинею. Тема заходу: Профілактика професійного вигорання громадських активістів»

Втома від війни, від обов’язків і відповідальності за свою роботу, колег а ще й дітей, батьків, нерідко й сусідів тисне так, що не знаєте, як з-під неї дихати.

Життя у відносно спокійному тилу і постійні порівняння себе і людей, що втратили дім, рідних чи навіть все своє місто, більше не стимулюють триматися купи.

Власні втрати і страхи заповнюють думки по самі вінця і витісняють особисті психологічні чи фізіологічні потреби.

Мозок від недосипів, безперервного скролінгу новин більше не задовольняється чашкою кави, розмовою з другом чи подругою, сексом чи улюбленою музикою.

Все навколо дратує, і люди, і робота, і ви самі через те, що відчуваєте усі ці складні емоції.

Мабуть, ви знаєте, що це називається вигорання.

Емоційне вигорання для людини у будь-якій ролі є небезпечною пасткою, бо у разі нехтування своїм пригніченим емоційним і фізичним станом, щонайменше можна надибати депресію, втратити роботу і зіпсувати стосунки з рідними.

Вигоряти можуть батьки під час виховання дітей, волонтери від безупинної допомоги іншим, а також фахівці будь-яких напрямків. Всіх цих людей об’єднує одне – вони, як страуси, сховали голову в безмежні піски своєї турботи про дітей, чи волонтерства, чи будь-якої роботи. І так само, як страуси, відчуваючи якісь неприємні емоції, намагаються від них втекти, ще глибше пірнаючи у пісок. А пісок над головою сходиться і своєю вагою тисне на них ще більше.

Тому давайте вистромимо голову з піску труднощів і складних емоцій, та поговоримо цього разу про один із видів емоційного вигорання, зокрема, професійне.

Задля конструктивної бесіди і отримання діючих порад, ми запросили до розмови практикуючу психологиню Вікторію Ратєєву.

Пані Вікторія – фахівчиня першої категорії та кандидат наук, має тривалий досвід роботи із людьми, що опинилися у кризовій ситуації.

Дев’ятого травня о 15:00 на платформі Зум долучайтесь до зустрічі із психологинею.
Тема заходу: Профілактика професійного вигорання громадських активістів».
Зустріч організовується для лідерів та активістів громадських організацій людей з інвалідністю. Для участі необхідна попередня реєстрація.

Перейти до реєстрації

Зустріч супроводжуватиметься перекладом жестовою мовою.

Як зазначає психологиня Вікторія Ратєєва: «Ніщо так не загрожує щастю і спокою людини як тривога і страх. Страх вбиває надію. Тривога й хвилювання позбавляють упевненості, придушують здатність зосереджуватися й паралізують».
Звісно, що в таких обставинах доволі складно працювати і діяти ефективно. Тож, чекаємо вас у зумі наступного тижня!

Проект здійснено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.
Supported by the Democracy
Grants Program of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official
Position of the U.S. Government.