Розмір тексту

Поточний розмір: 100%

Розсилка сайту

В розсилці публікується інформація пов’язана з правовим захистом інвалідів
Підписатись

Баннери

Хостінг надається: Hvosting.ua

Loading

Для ГО осіб з інвалідністю відбувся навчальний семінар

18 листопада 2020 року, в онлайн режимі з використанням програми zoom, представники Харківської асоціації незрячих юристів, спільно з ГО осіб з інвалідністю «Відкриті серця» м. Вінниця провели правопросвітницький семінар, присвячений покращенню поінформованості членів громадських організацій осіб з інвалідністю з питань механізмів надання та отримання соціальних послуг в ОТГ.

Детально було розглянуто порядок участі ГО в реалізації соціального замовлення на надання соціальних послуг, зокрема послуги «Фізичного супроводу осіб з інвалідністю з порушеннями зору.

Учасникам семінару було надано інформацію про зміни в законодавстві в сфері надання соціальних послуг, можливості звернення до центрів безоплатної вторинної правової допомоги, зайнятості осіб з інвалідністю в умовах пандемії.

Також, юристи організації надали правові консультації, та відповіли на багаточисленні запитання учасників заходу.

Робочі матеріали заходуможна завантажити
ТУТ

Проектом «Сприяння місцевим територіальним громадам у захисті прав осіб з інвалідністю» передбачено проведення правопросвітницьких заходів для представників ОТГ та ГО з інвалідністю. Надання правової допомоги незахищеним верствам населення (Особам з інвалідністю, пенсіонерам, внутрішньо переміщеним особам, учасникам АТО та членам їх сімей), телефоном, через сайт та у приміщенні організації.

Також, що місяця будуть виходити радіопередачі, де юристи організації будуть інформувати мешканців Харківської області про актуальні зміни в соціальному законодавстві.

Отримати юридичну консультацію можна як особисто, завітавши до офісу організації за адресою: м. Харків, вул. Данилевського, б. 16; або зателефонувавши по телефону (057)705-12-71 з 10:00 до 17:00 з пн. до пт.

З юристами можна зв’язатися через сайт організації www.jurist.org.ua

Семінар відбувся в межах проекту «Сприяння місцевим територіальним громадам у захисті прав осіб з інвалідністю», що здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.