Розмір тексту

Поточний розмір: 100%

Розсилка сайту

В розсилці публікується інформація пов’язана з правовим захистом інвалідів
Підписатись

Баннери

Хостінг надається: Hvosting.ua

Loading

Для працівників Новобаварського та Немишлянського терцентрів було проведено правовий захід


16 та 20 травня 2019року, представники Харківської асоціації незрячих юристів провели правопросвітницькі семінари, присвячені покращенню поінформованості працівників Новобоварського та Немишлянського територіальнних центрів соціального обслуговування м. Харкова, з питань розпорядження спільним майном.

Учасникам семінару було надано інформацію щодо правового режиму спільного часткового, та спільного сумісного майна. Крім того, юристи організації відповіли на багаточісленні запитання учасників заходу.

Семінари відбулися в межах проекту "Правова школа для осіб третього віку" що здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
Проектом передбачено проведення правопросвітницьких заходів в приміщеннях територіальних центрів з надання соціальних послуг, та в організаціях осіб з інвалідністю. Надання правової допомоги незахищеним верствам населення (інвалідам, пенсіонерам, внутрішньо переміщеним особам, учасникам АТО та членам їх сімей), телефоном, через сайт та у приміщенні організації.

Крім того, що місяця будуть виходити радіопередачі, де юристи організації будуть інформувати Харків’ян про актуальні зміни в соціальному законодавстві.
Отримати юридичну консультацію можна як особисто, завітавши до офісу організації за адресою: м. Харків, вул. Данилевського, б. 16; або зателефонувавши по телефону (057)705-12-71 з 10:00 до 17:00 з пн. До пт.

Також з юристами можна зв’язатися через сайт організації www.jurist.org.ua