Розмір тексту

Поточний розмір: 100%

Розсилка сайту

В розсилці публікується інформація пов’язана з правовим захистом інвалідів
Підписатись

Баннери

Хостінг надається: Hvosting.ua

Loading

Громадські організації Харківщини зустрілися з урядовою уповноваженою з прав осіб з інвалідністю

21 жовтня 2020 року, в онлайн режимі з використанням програми zoom, представники Харківської асоціації незрячих юристів, спільно з офісом урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю провели правопросвітницький семінар, присвячений покращенню поінформованості членів громадських організацій осіб з інвалідністю з питань механізмів ефективної співпраці громадських організацій з органами місцевого самоврядування в умовах процесу децентралізації.

Урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю Баранцова Тетяна Вікторівна, розповіла присутнім про можливості та механізми захисту прав осіб з інвалідністю на державному, та місцевих рівнях.

Учасникам семінару було надано інформацію про зміни в законодавстві в сфері надання соціальних послуг, можливості звернення до центрів безоплатної вторинної правової допомоги, зайнятості осіб з інвалідністю в умовах пандемії.

За результатами заходу, було прийняте рішення, щодо ініціювання розробки механізму проходження навчання осіб з інвалідністю і подальшого працевлаштування консультантами на урядовій гарячій лінії.

Крім того, юристи організації надали правові консультації, та відповіли на багаточисленні запитання учасників заходу.

Проектом «Сприяння місцевим територіальним громадам у захисті прав осіб з інвалідністю» передбачено проведення правопросвітницьких заходів для представників ОТГ та ГО з інвалідністю. Надання правової допомоги незахищеним верствам населення (Особам з інвалідністю, пенсіонерам, внутрішньо переміщеним особам, учасникам АТО та членам їх сімей), телефоном, через сайт та у приміщенні організації.
Також, що місяця будуть виходити радіопередачі, де юристи організації будуть інформувати мешканців Харківської області про актуальні зміни в соціальному законодавстві.

Отримати юридичну консультацію можна як особисто, завітавши до офісу організації за адресою: м. Харків, вул. Данилевського, б. 16; або зателефонувавши по телефону (057)705-12-71 з 10:00 до 17:00 з пн. до пт.
З юристами можна зв’язатися через сайт організації www.jurist.org.ua

Семінар відбувся в межах проекту «Сприяння місцевим територіальним громадам у захисті прав осіб з інвалідністю», що здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.