Розмір тексту

Поточний розмір: 100%

Розсилка сайту

В розсилці публікується інформація пов’язана з правовим захистом інвалідів
Підписатись

Баннери

Хостінг надається: Hvosting.ua

Loading

конференція з соціального підприємнитства у харкові

Опубліковано: 27-11-2010

25 листопада 2010 року Голова організації - Лепетюк О.Л. взяв участь у роботі II міжнородної науково-практичної конференції "Державне регулювання соціального підприємництва та соціально відповідального бізнесу", яка була організована за підтримки Харківської обласної державної адміністрації, Національної академії державного управління при президентові України, Харківського регіонального інституту державного управління, Харківської громадської організації "Єврорегіон "Слобожанщина", Харківського обласного центру молоді, Харківської обласної молодіжної організації "Союз молодих підпнриємців".

У своїх доповідях учасники конференції розкривали теоретичні та практичні аспекти проблематики розвитку соціального підприємництва та соціальної відповідальності бізнесу.

Важливим був виступ заступника Харківського міського голови – Горбунової-Рубан С.О. яка висвітлила вектори взаємодії місцевої влади, громадських організацій соціального спрямування та бізнес структур. Вона наголосила, що від взаємодії цих суб’єктів суспільних відносин залежить соціальна стабільність у територіальній громаді.

Лепетюк О.Л. виступив з доповіддю «Актуальні проблеми розвитку соціального підприємництва в Україні, міжнародний досвід». Доповідь стосувалася розуміння принципів соціального підприємництва і єдиного підходу до їх втілення в умовах Української соціально-економічної реальності.