Розмір тексту

Поточний розмір: 100%

Розсилка сайту

В розсилці публікується інформація пов’язана з правовим захистом інвалідів
Підписатись

Баннери

Хостінг надається: Hvosting.ua

Loading

круглий стіл

7 жовтня 2010 г. в Харкові відбувся Круглий стіл «Конвенція прав інвалідів – як інструмент до доступного правосуддя в рамках проекту КПІ як інструмент для доступності до правосуддя» , що є проектом фонду прав інвалідів.

Місцем проведення було обрано приміщення Апеляційного суду Харківської області.

В круглому столі взяли участь юристи з інвалідністю, юристи, що діють в інтересах інвалідів, представники громадських організацій інвалідів, правозахисники, адвокати, представники суду, органів прокуратури, юстиції, провідних навчально-наукових закладів місцевого самоврядування, всього близько семидесяти осіб, в тому числі особи з Київської, Полтавської, Луганської, Волинської, Кіровоградської, Донецької, Одеської, Сумської та Харківської областей.

Сучасний стан доступу до правосуддя осіб з інвалідністю учасники змогли обговорити з представниками органів суду, прокуратури, юстиції.
Серед запрошених учасників були:

  • суддя апеляційного суду Харківської області - Швецова Лариса Анатоліївна;
  • начальник відділу прокуратури Харківської області представництва інтересів громадян в суді - Семенець Юлія Віталіївна;
  • голова Харківської обласної колегії адвокатів - Маслов О.Ф;
  • начальник головного управління юстиції в Харківській обл. - Мохончук Сергій Михайлович;
  • доцент кафедри міжнародного публічного права Харківської національної юридичної академії - Гончарова Галина Степанівна;
  • старший викладач - методист групи практичного навчання навчально-методичного відділу Кіровоградського юридичного інституту ХНУВС - Приходько Віталій Григорович;
  • президент Харківської фундації „Громадська альтернатива” - Ясеновська Марія Едуардівна;
  • представник Харківської правозахисної групи - Муканова Айгюль Сансезбаєвна;

В результаті обговорення були висловлені пропозиції щодо змін в діюче законодавство, які підвищать можливість осіб з інвалідністю захищати свої порушені права в судах.

Після доопрацювання та систематизації цих пропозицій вони будуть надіслані в відповідний комітет верховної ради України.

Програма круглого столу
завантажити