Розмір тексту

Поточний розмір: 100%

Розсилка сайту

В розсилці публікується інформація пов’язана з правовим захистом інвалідів
Підписатись

Баннери

Хостінг надається: Hvosting.ua

Loading

Круглий стіл присвячений питанням правового захисту прав жінок з інвалідністю у Харківській області

20 травня 2021 року ГО «Харківська асоціація незрячих юристів» на платформі ZOOM провела круглий стіл присвячений питанням правового захисту прав жінок з інвалідністю у Харківській області. Захід відбувся в межах проєкту «Різноманітність. Рівність. Єдність» що реалізує ГС «ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» за підтримки Українського Жіночого Фонду та фінансування Уряду Канади.

Участь у круглому столі взяли представниці: Відділу у справах сім'ї та по роботі з громадськістю Харківської обласної державної адміністрації, Центру гендерної культури м. Харкова, Харківського міського центру «Довіра», Центру надання допомоги постраждалим від насильства, Управління соціальних послуг та захисту осіб з інвалідністю Харківської обласної державної адміністрації, Українського товариства сліпих, Українського товариства глухих, Спеціальних навчальних закладів та інших громадських організацій людей з інвалідністю.

На круглому столі були обговорені питання запобіганню та протидії домашньому насильству щодо жінок та дівчат з інвалідністю, алгоритми отримання допомоги при захисті від насильства в сім’ї, повноваження відповідних організацій та правоохоронних органів. Проблеми доступу до медичних послуг, зокрема жінок з порушеннями слуху, проблеми навчання та реабілітації дітей з складними формами інвалідності.

За результатами обговорення буде розроблено резолюція круглого столу з пропозиціями щодо подолання проблем які були зазначені учасниками заходу.