Розмір тексту

Поточний розмір: 100%

Розсилка сайту

В розсилці публікується інформація пов’язана з правовим захистом інвалідів
Підписатись

Баннери

Хостінг надається: Hvosting.ua

Loading

Надання соціальних послуг потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві/проф захворювання

Чи ви знали, що постраждалі від нещасного випадку на виробництві або внаслідок професійних захворювань мають можливість отримувати два типи підтримки від держави? зокрема, догляд на дому та натуральну допомогу. Перша передбачає щомісячну оплату праці того, хто доглядає, у розмірі від 1665 до 7100 грн. наразі. Тобто від чверті мінімальної заробітної плати, до її стовідсоткового розміру. Сума виплат залежить від виду догляду, чито професійний медичний, чито постійний сторонній, чито побутовий.

А другий вид державної допомоги передбачає компенсацію засобів особистої гігієни, продуктів харчування, чи інших необхідних речей. Хто має право доглядати потерпілого внаслідок нещасного випадку на виробництві чи професійної хвороби, як визначити, який тип допомоги людині необхідний, хто власне призначає оплату догляду на дому і визначає її розмір, дивіться у відеоролику, який ми підготували для вас. Традиційно, інформація супроводжується перекладом жестовою мовою:

Проєкт здійснено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією
уряду США.

Supported by the Democracy
Grants Program of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official
Position of the U.S. Government.