Розмір тексту

Поточний розмір: 100%

Розсилка сайту

В розсилці публікується інформація пов’язана з правовим захистом інвалідів
Підписатись

Баннери

Хостінг надається: Hvosting.ua

Loading

Окремі нормативно-правові акти, які регулюють права переселенців з Криму і зони АТО

УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ, ПОСТАНОВА, 03.11.2014 № 699 "Про застосування окремих норм валютного законодавства під час режиму тимчасової окупації на території вільної економічної зони "Крим"

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ, МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ, НАКАЗ, 06.10.2014 № 720/1642/5 "Про внесення зміни до Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників"

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ, ПОСТАНОВА, від 1 жовтня 2014 р. № 505, "Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг"

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ, ПОСТАНОВА, від 7 листопада 2014 р. № 595 "Деякі питання фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки окремим підприємствам і організаціям Донецької та Луганської областей"

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ, ПОСТАНОВА, від 1 жовтня 2014 р. № 509 "Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції"

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ, РОЗПОРЯДЖЕННЯ, від 30 жовтня 2014 р. № 1053-р "Про затвердження переліку населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція"