Розмір тексту

Поточний розмір: 100%

Розсилка сайту

В розсилці публікується інформація пов’язана з правовим захистом інвалідів
Підписатись

Баннери

Хостінг надається: Hvosting.ua

Loading

перший в Україні фізкультурно-спортивний збір для учасників АТО й ООСЗ 11 по 23 вересня 2019 року на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ, який знаходиться у Карпатах, відбувся перший фізкультурно-спортивний збір для учасників АТО й ООС, які втратили зір.

Після проведення низки діагностичних заходів, під час яких були з'ясовані фізичні, психологічні та деякі інші параметри учасників, для кожного з них було розроблено індивідуальний план роботи. Ця діяльність включала заняття з орієнтування та індивідуальної мобільності, скандинавську ходу, психологічні тренінги, заняття у тренажерній залі навчання роботі з сучасними електронними пристроями тощо.

Окрім індивідуальних занять, фахівці «Харківської організації незрячих юристів» проводили й групові зустрічі, на яких обговорювали нагальні питання правового захисту, соціального забезпечення, професійної орієнтації, освіти незрячих ветеранів.

Чималу увагу було приділено й роботі з особами, які супроводжують учасників: навички безпечного супроводу, психологічні заняття, фізичні вправи.