Розмір тексту

Поточний розмір: 100%

Розсилка сайту

В розсилці публікується інформація пов’язана з правовим захистом інвалідів
Підписатись

Баннери

Хостінг надається: Hvosting.ua

Loading

Поранені боєприпасами діти. Яка допомога передбачена державою

Війна не шкодує нічого і нікого на своєму шляху і від отримання поранень від мінно-вибухових предметів, на привеликий жаль, всіх убезпечити неможливо. особливо, боляче, коли страждають діти. Якщо внаслідок поранення дитина отримала інвалідизацію, то цей факт необхідно офіційно зафіксувати. Тобто, оформити дитині інвалідність. В такий спосіб дитина отримає соціальні гарантії від держави у вигляді щомісячної грошової підтримки та щорічної можливості отримати поїздку до санаторія. Для дітей, які матимуть інвалідність внаслідок війни, держава пропонує додаткові пільги. Але щоби мати право на соцвиплати і пільги, необхідно оформити статус інвалідності внаслідок мінно-вибухових травм або внаслідок війни офіційно.

В чому відмінність між цими двома статусами та як їх отримати, можна довідатись у покроковій інструкції від адвоката Олега Лепетюка. Олег має досвід консультування у випадках травматизації дітей внаслідок дії вибухонебезпечних предметів, як тепер у дні повномасштабного вторгнення, так і в період з 2014 до 2022 року.

Проєкт здійснено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією
уряду США.

Supported by the Democracy
Grants Program of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official
Position of the U.S. Government.