Розмір тексту

Поточний розмір: 100%

Розсилка сайту

В розсилці публікується інформація пов’язана з правовим захистом інвалідів
Підписатись

Баннери

Хостінг надається: Hvosting.ua

Loading

Представники громадських організацій інвалідів м. Краматорськ, дізнались про соціальні гарантії для ВПО з інвалідністю

Семінар проводився в межах проекту "Почуй мене" - надання правової допомоги незрячими юристами внутрішньо переміщеним особам з інвалідністю, який було підтримано в межах конкурсу малих грантів ГО "Центр Соціальна Дія" в рамках проекту «Розвиток регіональної мережі на підтримку ВПО". Проект фінансується Посольством Королівства Нідерланди.

13 травня 2016 року в приміщенні Краматорської центральної міської публічної бібліотеки, для представників громадських організацій інвалідів, Харківська громадська організація незрячих юристів провела правопросвітницький семінар, присвячений покращенню поінформованості внутрішньо переміщених осіб з вадами слуху, що знаходяться на обліку Харківської обласної організації «Українського товариства глухих» стосовно соціальних гарантій ВПО.

На семінарі були розглянуті питання забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб, а саме:
Гарантії дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб, зміни в порядку реєстрації місця проживання внутрішньо переміщеної особи, права та обов’язки ВПО, підстави для скасування дії довідки про взяття на облік ВПО.
Крім того, були розглянуті питання отримання та розміру державних соціальних допомог для внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю.

За допомогою сурдоперекладача, 16 осіб з вадами слуху змогла отримати актуальну інформацію та поставити запитання юристам організації.
Нагадуємо, що правову допомогу ВПО з інвалідністю можуть отримати, звернувшись до фахівців Харківської громадської організації незрячих юристів:
телефоном: 057-705-12-71, через сайт організації: www.jurist.org.ua або особисто за адресою організації: м. Харків, вул. Данилевського, б. 16.