Розмір тексту

Поточний розмір: 100%

Розсилка сайту

В розсилці публікується інформація пов’язана з правовим захистом інвалідів
Підписатись

Баннери

Хостінг надається: Hvosting.ua

Loading

Представників БФ «Інва СОС схід» ознайомили з соціальними правами ВПО з інвалідністю

Семінар проводився в межах проекту "Почуй мене" - надання правової допомоги незрячими юристами внутрішньо переміщеним особам з інвалідністю, який було підтримано в межах конкурсу малих грантів ГО "Центр Соціальна Дія" в рамках проекту «Розвиток регіональної мережі на підтримку ВПО". Проект фінансується Посольством Королівства Нідерланди.

16 червня 2016 року для представників БФ «Інва СОС схід», за адресою: м.Харків, вул. Мироносицька б. 10,Харківська громадська організація незрячих юристів провела правопросвітницький семінар, присвячений покращенню поінформованості внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю, стосовно соціальних гарантій ВПО.

На семінарі були розглянуті питання забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб, а саме:
Гарантії дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб, зміни в порядку реєстрації місця проживання внутрішньо переміщеної особи, права та обов’язки ВПО, підстави для скасування дії довідки про взяття на облік ВПО.
Крім того, були розглянуті питання отримання та розміру державних соціальних допомог для внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю.

12 осіб з інвалідністю змогли отримати актуальну інформацію та поставити запитання юристам організації.

Нагадуємо, що правову допомогу ВПО з інвалідністю можуть отримати, звернувшись до фахівців Харківської громадської організації незрячих юристів:
телефоном: 057-705-12-71, через сайт організації: www.jurist.org.ua або особисто за адресою організації: м. Харків, вул. Данилевського, б. 16.