Розмір тексту

Поточний розмір: 100%

Розсилка сайту

В розсилці публікується інформація пов’язана з правовим захистом інвалідів
Підписатись

Баннери

Хостінг надається: Hvosting.ua

Loading

Прес-анонс

Здійснюється в межах проекту "Почуй мене"- надання правової допомоги незрячими юристами внутрішньо переміщеним особам з інвалідністю, який було підтримано в межах конкурсу малих грантів ГО "Центр Соціальна Дія" в рамках проекту «Розвиток регіональноїмережі на підтримкуВПО".
Проект фінансується Посольством Королівства Нідерланди.

17жовтня 2016 року, об 11:00 в Харківському кризисному інфоцентрі, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Іванова 7/9,Харківська громадська організація незрячих юристів проведе прес-конференцію та круглий стіл за темою «Захист прав ВПО з інвалідністю».

На захід запрошуються представники громадських організацій, які опікуються правами ВПО з інвалідністю, представники влади, волонтери та журналісти.

Організатори презентують результати проекту "Почуй мене" - надання правової допомоги незрячими юристами внутрішньо переміщеним особам з інвалідністю.

Представники громадських організацій зможуть обмінятися успішними практиками щодо представлення інтересів ВПО з інвалідністю, а також обговорити та скоординувати спільні зусилля спрямовані на покращення ситуації з захистом прав внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю в Харківському регіоні.

Спікери:
адвокат, голова Харківської громадської організації незрячих юристів Лепетюк Олег;
перекладач жестової мови Українського товариства глухих
Кушнарьова Валентина