Розмір тексту

Поточний розмір: 100%

Розсилка сайту

В розсилці публікується інформація пов’язана з правовим захистом інвалідів
Підписатись

Баннери

Хостінг надається: Hvosting.ua

Loading

соціально вразливі мешканці Харківської області отримують правову допомогу

В межах проекту"Сприяння місцевим територіальним громадам у захисті прав осіб з інвалідністю" що здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, представники соціально вразливих верст населення м. Харкова отримують правову допомогу.

Всі консультації надаються з дотриманням вимог соціальної дистанції та з використанням засобів індивідуального захисту.

Проектом передбачено проведення правопросвітницьких заходів для представників ОТГ спрямованих на ефективну співпрацю Громадських організацій осіб з інвалідністю та органів місцевого самоврядування Харківської області.

Отримати юридичну консультацію можна як особисто, завітавши до офісу організації за адресою: м. Харків, вул. Данилевського, б. 16; або зателефонувавши по телефону (057)705-12-71 з 10:00 до 17:00 з пн. До пт.
Також з юристами можна зв’язатися через сайт організації www.jurist.org.ua
Крім того, що місяця будуть виходити радіопередачі, де юристи організації будуть інформувати Харків’ян, та мешканців Харківської області про актуальні зміни в соціальному законодавстві.

Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government."