Розмір тексту

Поточний розмір: 100%

Розсилка сайту

В розсилці публікується інформація пов’язана з правовим захистом інвалідів
Підписатись

Баннери

Хостінг надається: Hvosting.ua

Loading

У Харкові відбувся правороз'яснювальний семінар для ВПО з вадами слуху

Семінар проводився в межах проекту "Почуй мене" - надання правової допомоги незрячими юристами внутрішньо переміщеним особам з інвалідністю, який було підтримано в межах конкурсу малих грантів ГО "Центр Соціальна Дія" в рамках проекту «Розвиток регіональної мережі на підтримку ВПО". Проект фінансується Посольством Королівства Нідерланди.

29 червня 2016 року в будинку культури Харківської обласної організації Українського товариства глухих, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Сухумська 5, Харківська громадська організація незрячих юристів провела правопросвітницький семінар, присвячений покращенню поінформованості внутрішньо переміщених осіб з вадами слуху, що знаходяться на обліку Харківської обласної організації «Українського товариства глухих» стосовно порядку визнання фактів, що мають юридичне значення.

На семінарі були розглянуті питання: порядок встановлення фактів, що мають юридичне значення, особливості провадження у справах про встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території України
Крім того, були розглянуті останнні зміни в законодавстві України щодо забезпечення прав і свобод ВПО, порядок взяття на облік ВПО.
порядок призначення та поновлення соціальних виплат ВПО.
здійснення контролю за проведенням соціальних виплат ВПО за їхнім фактичним місцем проживання.

За допомогою сурдоперекладача 20 осіб з вадами слуху змогли отримати актуальну інформацію та поставити запитання юристам організації.

Нагадуємо, що правову допомогу ВПО з інвалідністю можуть отримати, звернувшись до фахівців Харківської громадської організації незрячих юристів:
телефоном: 057-705-12-71, через сайт організації: www.jurist.org.ua або особисто за адресою організації: м. Харків, вул. Данилевського, б. 16.