Розмір тексту

Поточний розмір: 100%

Розсилка сайту

В розсилці публікується інформація пов’язана з правовим захистом інвалідів
Підписатись

Баннери

Хостінг надається: Hvosting.ua

Loading

В яких випадках люди з інвалідністю мають право на безкоштовні ліки або за пільговою ціною

Щоби отримати ліки на пільговій основі, тобто, безкоштовно або з частковою оплатою, людині з інвалідністю необхідно мати направлення від сімейного лікаря або вузького спеціаліста. Якщо йдеться про ліки в межах програми Доступні ліки, то їх можна отримати в будь-якій аптеці, яка підписала договір з Національною службою здоров’я України. Якщо ж йдеться про ліки за випискою лікаря, в межах державної програми підтримки людей з інвалідністю, яка діє ще з 1998 року, то в даному разі їх можливо отримати або придбати за зниженою ціною лише в аптеках, які прив’язані до конкретного медичного закладу.

В яких випадках люди з інвалідністю мають право на безкоштовні ліки або за пільговою ціною, як оформити рецепт на такі ліки та як діяти внутрішньо переміщеним особам, якщо ліки необхідні, а договору з сімейним лікарем немає? Відповіді на ці питання можна отримати у інформаційному відеоролику від нашого юриста Олександра Ніколайчука.

З уточнюючими запитаннями звертайтесь до консультантів проєкту Ми поруч за телефоном:
+38 (098) 705 12 71

Якщо би ви хотіли, щоби ми записали ролики і щодо інших тем стосовно підтримки людей з інвалідністю, пишіть пропозиції тут або у коментарях під відео. Будемо раді допомогти!

Проєкт здійснено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією
уряду США.
Supported by the Democracy
Grants Program of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official
Position of the U.S. Government.