Розмір тексту

Поточний розмір: 100%

Розсилка сайту

В розсилці публікується інформація пов’язана з правовим захистом інвалідів
Підписатись

Баннери

Хостінг надається: Hvosting.ua

Loading

ВПО з вадами слуху дізнались про можливості реалізації права на працю

Захід роводився в межах проекту "Почуй мене" - надання правової допомоги незрячими юристами внутрішньо переміщеним особам з інвалідністю, який було підтримано в межах конкурсу малих грантів ГО "Центр Соціальна Дія" в рамках проекту «Розвиток регіональної мережі на підтримку ВПО". Проект фінансується Посольством Королівства Нідерланди.

23 травня 2016 року в будинку культури Харківської обласної організації Українського товариства глухих, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Сухумська 5, Харківська громадська організація незрячих юристів провела правопросвітницький семінар, присвячений покращенню поінформованості внутрішньо переміщених осіб з вадами слуху, що знаходяться на обліку Харківської обласної організації «Українського товариства глухих» стосовно реалізації права на зайнятість.

На семінарі були розглянуті питанняреалізації права на працевлаштування, можливості перенавчання в ЦЗ,порядок отримання статуса безробітного,порядок припинення трудових відносин в зоні АТО, механізми стимулювання роботодавців,
Порядок отримання одноразової грошової допомоги для відкриття власної справи, започаткування власної справи та відкриття ФОП, трудові рекомендації в ІПР..

За допомогою сурдоперекладача 12 осіб з вадами слуху змогли отримати актуальну інформацію та поставити запитання юристам організації.

Нагадуємо, що правову допомогу ВПО з інвалідністю можуть отримати, звернувшись до фахівців Харківської громадської організації незрячих юристів:
телефоном: 057-705-12-71, через сайт організації: www.jurist.org.ua або особисто за адресою організації: м. Харків, вул. Данилевського, б. 16.