Розмір тексту

Поточний розмір: 100%

Розсилка сайту

В розсилці публікується інформація пов’язана з правовим захистом інвалідів
Підписатись

Баннери

Хостінг надається: Hvosting.ua

Loading

Запрошуємо всіх бажаючих 26 жовтня о 13:00 на зустріч з теми: "Відновлення психічного здоров'я після отримання інвалідності в наслідок поранення або травми"

Запрошуємо всіх бажаючих 26 жовтня о 13:00 на зустріч з теми: "Відновлення психічного здоров'я після отримання інвалідності в наслідок поранення або травми"

Війна в Україні актуалізувала проблему посттравматичного стресового розладу (ПТСР). Результати міжнародних досліджень у країнах, де відбувалася війна, показують, що поширеність ПТСР серед осіб, які перебували в зоні бойових дій як військових, так і мирних жителів, зростає вдвічі і сягає 15 - 20 %.
Тож важливо розуміти проблему, але водночас і не мінімізувати її.

Щоб зменшити руйнівні наслідки травматичних ситуацій, сприяти збереженню психічного здоров’я, необхідна психологічна допомога та психологічна підтримка як в умовах надзвичайної ситуації, так і після припинення активних бойових дій.

Психологічна допомога і психологічна підтримка є важливими складовими мінімального реагування та комплексного реагування на етапі стабілізації та раннього відновлення.

Проте також багато з постраждалих і пізніше можуть потребувати психологічної допомоги, яка має надаватися в межах системи психологічної реабілітації.

Для цього ми маємо розуміти і вміти підтримувати та розвивати психологічну допомогу та підтримку серед населення.
Запрошуємо Вас до участі.

Підключитися до конференції Zoom
https://us02web.zoom.us/j/83275782639?pwd=YzB3Smp3a21FK3VsV0RRa1FodjJLdz09

Ідентифікатор конференції: 832 7578 2639
Код доступа: 6qCv0fhttps://

Проєкт здійснено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією
уряду США.

Supported by the Democracy
Grants Program of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official
Position of the U.S. Government.