Розмір тексту

Поточний розмір: 100%

Розсилка сайту

В розсилці публікується інформація пов’язана з правовим захистом інвалідів
Підписатись

Баннери

Хостінг надається: Hvosting.ua

Loading

Zoom конференція 10 лютого

10 лютого 2021 року представники Харківської асоціації незрячих юристів спільно з фахівцями Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели правопросвітницький семінар, присвячений покращенню поінформованості членів громадських організацій, які діють в ОТГ Харківської області і м. Харкові, з питань отримання безоплатної вторинної правової допомоги.

Заступник директора Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги - Йолкіна Лілія Петрівна надала інформацію про критерії для отримання безоплатної вторинної правової допомоги. Головний спеціаліст центру - Окара Ірина Леонідівна розповіла про практику надання правової допомоги особам з інвалідністю.

Заступник начальника відділу Балаклійського бюро безоплатної вторинної правової допомоги Родін Денис Юрійович окреслив проблеми осіб з інвалідністю в ОТГ Харківської області.

Семінар відбувся в межах проекту «Сприяння місцевим територіальним громадам у захисті прав осіб з інвалідністю» що здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
Проектом передбачено проведення правопросвітницьких заходів для представників ОТГ та ГО з інвалідністю. Надання правової допомоги незахищеним верствам населення (Особам з інвалідністю, пенсіонерам, внутрішньо переміщеним особам, учасникам АТО та ООС та членам їх сімей), телефоном, через сайт та у приміщенні організації.

Також, що місяця будуть виходити радіопередачі, де юристи організації будуть інформувати мешканців Харківської області про актуальні зміни в соціальному законодавстві.
Отримати юридичну консультацію можна як особисто, завітавши до офісу організації за адресою: м. Харків, вул. Данилевського, б. 16; або зателефонувавши по телефону (057)705-12-71 з 10:00 до 17:00 з пн. до пт.
З юристами можна зв’язатися через сайт організації www.jurist.org.ua