Розмір тексту

Поточний розмір: 100%

Розсилка сайту

В розсилці публікується інформація пов’язана з правовим захистом інвалідів
Підписатись

Баннери

Хостінг надається: Hvosting.ua

Loading

zoom конференція присвячена питанням реалізації права на зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю

27 січня 2021 року представники Харківської асоціації незрячих юристів спільно з фахівцями Харківського міського центру зайнятості провели правопросвітницький семінар, присвячений покращенню поінформованості членів громадських організацій, які діють в ОТГ Харківської області і м. Харкові, з питань реалізації права на працю та працевлаштування осіб з інвалідністю.

Провідний фахівець відділу професійної орієнтації Харківського міського центру зайнятості Омельяненко Олена Анатоліївна презентувала роботу інклюзивного коворкінгу, який діє в Харківському міському центру зайнятості.

Виходцева Олена Олександрівна провідний фахівець відділу професійної орієнтації Харківського міського центру зайнятості розповіла про механізми отримання статусу безробітної особи, права та обов’язки осіб, які шукають роботу.

Представник ГС «Сучасний погляд» Микола Дубов надав інформацію про результати проекту, який був спрямований на працевлаштування незрячих масажистів.

Семінар відбувся в межах проекту «Сприяння місцевим територіальним громадам у захисті прав осіб з інвалідністю» що здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Проектом передбачено проведення правопросвітницьких заходів для представників ОТГ та ГО з інвалідністю. Надання правової допомоги незахищеним верствам населення (Особам з інвалідністю, пенсіонерам, внутрішньо переміщеним особам, учасникам АТО та ООС та членам їх сімей), телефоном, через сайт та у приміщенні організації.
Також, що місяця будуть виходити радіопередачі, де юристи організації будуть інформувати мешканців Харківської області про актуальні зміни в соціальному законодавстві.
Отримати юридичну консультацію можна як особисто, завітавши до офісу організації за адресою: м. Харків, вул. Данилевського, б. 16; або зателефонувавши по телефону (057)705-12-71 з 10:00 до 17:00 з пн. до пт.
З юристами можна зв’язатися через сайт організації www.jurist.org.ua