Розмір тексту

Поточний розмір: 100%

Розсилка сайту

В розсилці публікується інформація пов’язана з правовим захистом інвалідів
Підписатись

Баннери

Хостінг надається: Hvosting.ua

Loading

Захист прав доступний кожному

З вересня 2012 року по лютий 2013 року Харківська громадська організація незрячих юристів реалізує проект "Захист прав доступний кожному", який був підтриманий Фондом сприяння демократії посольства США в Україні.

Проект спрямовано на забезпечення рівного доступу особам з інвалідністю міста Харкова до судового захисту шляхом юридичного консультування та представлення інтересів клієнта в суді. А також обмін позитивним досвідом між практикуючими юристами та адвокатами через проведення навчальних заходів для поліпшення захищеності осіб з інвалідністю.

Метою проекту є покращити забезпечення рівного доступу особам з інвалідністю міста Харкова до судового захисту. Досягнення мети проекту можливе за умови вирішення таких завдань із використанням нижчезазначених методів.

 • Забезпечити інвалідам доступ до кваліфікованої правової допомоги шляхом забезпечення юридичного консультування, надання первинної допомоги незрячими юристами, які володіють необхідними знаннями психологічних особливостей спілкування з інвалідами та знаннями спеціальних прав інвалідів. Надання послуг буде проводитися у приміщенні організації та за необхідності у громадських організаціях інвалідів та соціальних служб харківської області, згідно графіку не менше ніж три дні на тиждень.
 • Покращити поінформованість цільової групи проекту з питань можливостей захисту найбільш поширених порушень їхніх прав у сфері транспортного обслуговування, при реалізації права на інформацію, при реалізації права на інформацію, Через:
  - проведення трьох тематичних круглих столів за участю керівників громадських організацій інвалідів Харківщини, представників влади, надавачів даних послуг;
  - трьох тематичних семінарів для 20 - 30 членів громадських організацій інвалідів;
  - випуск трьох радіопередач із зазначеною тематикою для інвалідів Слобожанщини;
 • Покращити юридичну практику захисту прав інвалідів через обмін досвідом шляхом проведення триденного, всеукраїнського інформаційно-практичного семінару для 30 юристів з інвалідністю. Подання 1 - 3 позовів які будуть мати ознаки стратегічної тяжби.

Календарний план заходів проекту Харківської громадської організації незрячих юристів
«Захист прав доступний кожному»

 • 2.10.20 12 Семінар на тему: «Порушення прав осіб з інвалідністю при транспортному обслуговуванні»
 • 11-13.10.2012 Всеукраїнський семінар для юристів з інвалідністю »практичні аспекти захисту прав осіб з обмеженими фізичними можливостями»
 • 18.10.2012 Радіопередача на тему: «Порушення прав осіб з інвалідністю при транспортному обслуговуванні»
 • 13.11.2012 Круглий стіл на тему: «Порушення прав осіб з інвалідністю при транспортному обслуговуванні»
 • 27.11.2012 Семінар на тему: «Порушення прав осіб з інвалідністю при реалізації права на інформацію»
 • 14.12.2012 Круглий стіл на тему: «Порушення прав осіб з інвалідністю при реалізації права на інформацію»
 • 20.12.2012 Радіопередача на тему: «Порушення прав осіб з інвалідністю при реалізації права на інформацію»
 • 29.01.2013 Семінар на тему: «Порушення прав осіб з інвалідністю при доступі до фінансових послуг»
 • 04.02.2013 Круглий стіл: «Порушення прав осіб з інвалідністю при доступі до фінансових послуг»
 • 21.02.2013 Радіопередача на тему: «Порушення прав осіб з інвалідністю при доступі до фінансових послуг»

“Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.”