Розмір тексту

Поточний розмір: 100%

Розсилка сайту

В розсилці публікується інформація пов’язана з правовим захистом інвалідів
Підписатись

Баннери

Хостінг надається: Hvosting.ua

Loading

Проекти організації

Предприятие объединения граждан «НОТИС»

Предприятие объединения граждан «НОТИС»

Учредителем предприятия является Харьковская общественная организация незрячих юристов.

Миссией организации является создание доступной среды для людей с нарушением зрения.   Читати докладніше »

Телефонна лінія з протидії домашньому насиллю

З жовтня 2010 року на базі харківської громадської організації незрячих юристів в рамках національної кампанії «Стоп насиллю!» в Харківській області працює регіональна консультативна телефонна гаряча лінія з попередження і протидії домашньому насиллю.   Читати докладніше »

Багатоканальна лінія консультування

У вересні-жовтні 2010 р Харківська громадська організація незрячих юристів реалізувала проект «Багатоканальна лінія консультування інвалідів, пенсіонерів та соціально вразливих осіб», який був підтриманий благодійним фондом «Громадські ініціативи» в рамках конкурсу малих грантів за рахунок коштів ЗАТ «Філіп Морріс Україна».   Читати докладніше »

Конвенція прав інвалідів як інструмент для доступності до правосуддя 2010 - 2012 р

Проект фонду прав інвалідів

Проект спрямований на підвищення можливостей інвалідів по виконанню завдань «конвенції прав інвалідів».   Читати докладніше »

Захист прав людей з інвалідністю

Харківська громадська організація незрячих юристів
Міжнародний фонд „Відродження”
Національна асамблея інвалідів України.

У 2008 р. Міжнародний фонд „Відродження” підтримав проект „Захист прав людей з інвалідністю”, запропонований Харківською організацією незрячих юристів у партнерстві з Національною асамблеєю інвалідів України.   Читати докладніше »

Доступне метро

Харківська громадська організація незрячих юристів в партнерстві з Харківським осередком всеукраїнської молодіжної громадської організації інвалідів з вадами зору «Генерація успішної дії» реалізувала проект «Доступне метро» в рамках конкурса «добрі справи » організованого Благодійним фондом «Громадські ініціативи» за рахунок коштів компанії «Філіп Морріс Україна».   Читати докладніше »

Захист прав доступний кожному

З вересня 2012 року по лютий 2013 року Харківська громадська організація незрячих юристів реалізує проект "Захист прав доступний кожному", який був підтриманий Фондом сприяння демократії посольства США в Україні.

Проект спрямовано на забезпечення рівного доступу особам з інвалідністю міста Харкова до судового захисту шляхом юридичного консультування та представлення інтересів клієнта в суді. А також обмін позитивним досвідом між практикуючими юристами та адвокатами через проведення навчальних заходів для поліпшення захищеності осіб з інвалідністю.   Читати докладніше »

Паломничество к Святогорской лавре и миссионерская литургия для незрячих


На кануне недели о слепом 8 июня 2013 г. для 50 человек с недостатками зрения состоялась паломническая поездка к Святоуспенской святогорской лавре.

Незрячих из Харькова, Житомира, Киева сопровождали волонтеры общественной организации для детей-инвалидов и членов их семей «Право выбора» из Сум, Киева, Италии, Швеции и Казахстана.   Читати докладніше »

Створення умов для незалежного життя незрячих

З жовтня 2013 року по березень 2014 року Харківська громадська організація незрячих юристів реалізує проект "Створення умов для незалежного життя незрячих ", який був підтриманий Фондом сприяння демократії посольства США в Україні.

Проект спрямований на покращення ситуації в Україні із доступом незрячих до сучасних засобів реабілітації та послуг професійних асистентів, створення умов для зміни існуючої системи в бік її переорієнтації на включення незрячих до незалежного життя.   Читати докладніше »

Особенный подарок к дню Святого Николая

Настоящее чудо - так назвали тактильные иконы люди с проблемами зрения.
К дню Святого Николая ученики с проблемами зрения Харьковского учебно-воспитательного комплекса им. В.Г. Короленко получили в подарок рельефно-графические сборники икон.   Читати докладніше »