Розмір тексту

Поточний розмір: 100%

Розсилка сайту

В розсилці публікується інформація пов’язана з правовим захистом інвалідів
Підписатись

Баннери

Хостінг надається: Hvosting.ua

Loading

Багатоканальна лінія консультування

У вересні-жовтні 2010 р Харківська громадська організація незрячих юристів реалізувала проект «Багатоканальна лінія консультування інвалідів, пенсіонерів та соціально вразливих осіб», який був підтриманий благодійним фондом «Громадські ініціативи» в рамках конкурсу малих грантів за рахунок коштів ЗАТ «Філіп Морріс Україна».

Наша організація з 2003 р. є партнером Управління праці і соціального захисту населення виконкому Харківської міської ради в реалізації соціальних проектів з надання соціальних послуг інвалідам та пенсіонерам м.Харкова. Соціальна послуга передбачає безоплатне надання інформації та консультування з питань соціального законодавства зазначеній категорії харків’ян незрячими юристами. За період співпраці з 2003 р. було надано більше 5-ти тис. консультацій.

Переважна більшість консультацій надавалась нашими фахівцями по телефону, що є зручним для людей з вадами зору та опорно-рухового апарату чи просто людей похилого віку.

Не виходячи з дому інваліди та пенсіонери по телефону могли отримати допомогу у складанні звернень, позовних заяв, скарг, отримати роз’яснення з питань соціального законодавства, дізнатися про загально державні та місцеві пільги і порядок їх отримання. Деякі консультації телефоном тривали близько години і під час такої консультації для отримання юридичної допомоги більше ніхто не міг додзвонитися.

За рахунок проекту були проведені додаткові телефонні лінії, придбано та встановлено обладнання для міні АТС, що дозволило одночасно надавати правову допомогу телефоном декільком клієнтам.

За період роботи багатоканальної лінії кількість наданих консультацій зросла удвічі.

Харківська громадська організація незрячих юристів планує і надалі вдосконалювати якість юридичних консультацій та збільшувати кількість клієнтів, які отримали правову допомогу, надану нашими фахівцями.