Розмір тексту

Поточний розмір: 100%

Розсилка сайту

В розсилці публікується інформація пов’язана з правовим захистом інвалідів
Підписатись

Баннери

Хостінг надається: Hvosting.ua

Loading

Правова допомога ВПО з інвалідністю

З 01 квітня 2016 року Харківська громадська організація незрячих юристів розпочинає реалізацію проекту "Почуй мене" - надання правової допомоги незрячими юристами внутрішньо переміщеним особам з інвалідністю.

Проект "Почуй мене" було підтримано в межах конкурсу малих грантів ГО "Центр Соціальна Дія" в рамках проекту «Розвиток регіональної мережі на підтримку ВПО". Проект фінансується Посольством Королівства Нідерланди.

Протягом шести місяців незрячі юристи в офісі, по телефону та через сайт організації будуть надавати правову допомогу внутрішньо переміщеним особам з інвалідністю.

Для надання правової допомоги особам з вадами слуху буде залуучатися сурдоперекладач.

Крім того, будуть проводитися правороз'яснювальні семінари для ВПО з інвалідністю та представників громадських організацій інвалідів, що надають підтримку людям з обмеженими фізичними можливостями з числа внутрішньо переміщених осіб.

Правова допомога буде надаватися по телефону: 057-705-12-71, через сайт організації:
www.jurist.org.ua та у приміщенні організації за адресою: м. Харків, вул. Данилевського, б. 16.

Заходи, що відбулись

18 квітня 2016 року у Харкові відбувся правороз'яснювальний семінар для ВПО з вадами слуху. Семінар проводився в межах проекту "Почуй мене" - надання правової допомоги незрячими юристами внутрішньо переміщеним особам з інвалідністю, який було підтримано в межах конкурсу малих грантів ГО "Центр Соціальна Дія" в рамках проекту «Розвиток регіональної мережі на підтримку ВПО". Проект фінансується Посольством Королівства Нідерланди.
Читати докладніше

25.04.2016 р у м. Бахмуті Донецької області відбувся правороз'яснювальний семінар для ВПО з вадами слуху
Читати докладніше

13.05.2016 представники громадських організацій інвалідів м. Краматорськ, дізнались про соціальні гарантії для ВПО з інвалідністю.
Читати докладніше

23.05.2016 ВПО з вадами слуху дізнались про можливості реалізації права на працю Захід роводився в межах проекту "Почуй мене" - надання правової допомоги незрячими юристами внутрішньо переміщеним особам з інвалідністю, який було підтримано в межах конкурсу малих грантів ГО "Центр Соціальна Дія" в рамках проекту «Розвиток регіональної мережі на підтримку ВПО". Проект фінансується Посольством Королівства Нідерланди
Читати докладніше

ВПО з інвалідністю дізналися про можливості реалізації права на працю. Захід проводився в межах проекту «Почуй мене» - надання правової допомоги незрячими юристами внутрішньо переміщеним особам з інвалідністю, який було підтримано в межах конкурсу малих грантів ГО «Центр Соціальна Дія» в рамках проекту «Розвиток регіональної мережі на підтримку ВПО». Проект фінансується Посольством Королівства Нідерланди.

Читати докладніше

Представників БФ «Інва СОС схід» ознайомили з соціальними правами ВПО з інвалідністю.
Семінар проводився в межах проекту "Почуй мене" - надання правової допомоги незрячими юристами внутрішньо переміщеним особам з інвалідністю, який було підтримано в межах конкурсу малих грантів ГО "Центр Соціальна Дія" в рамках проекту «Розвиток регіональної мережі на підтримку ВПО". Проект фінансується Посольством Королівства Нідерланди.
Читати докладніше

У Харкові відбувся правороз'яснювальний семінар для ВПО з вадами слуху. Семінар проводився в межах проекту "Почуй мене" - надання правової допомоги незрячими юристами внутрішньо переміщеним особам з інвалідністю, який було підтримано в межах конкурсу малих грантів ГО "Центр Соціальна Дія" в рамках проекту «Розвиток регіональної мережі на підтримку ВПО". Проект фінансується Посольством Королівства Нідерланди.
Читати докладніше

Для ВПО з інвалідністю м. Чугуїва, відбувся заключний правороз'яснювальний семінар
Читати докладніше