Розмір тексту

Поточний розмір: 100%

Розсилка сайту

В розсилці публікується інформація пов’язана з правовим захистом інвалідів
Підписатись

Баннери

Хостінг надається: Hvosting.ua

Loading

Новини

Сьогодні 08.09.2023 набуває чинності Марракеський договір. Що це за документ і які можливості для України він відкриває

Книга для незрячої людини не лише друг, який допомагає розрадити самотність, хобі, що допомагає заземлитися або сховатися від реальності, але й спосіб пізнання дійсності. Адже в книзі можна прочитати про всі ті тонкощі невербального спілкування, обміну поглядів, виразів облич і стилю одягу. В книзі можна довідатись, як виглядає той чи інший пейзаж, та як відрізняється сприйняття однієї і тієї ж картини різними людьми. Бо в книзі письменник працює з уявою свого читача, тому може ретельно виписувати деталі тієї чи іншої сцени для цілковитого занурення читача в неї.   Читати докладніше »

/Оновлено список хвороб для оцінки придатності військовослужбовців

Міністерство оборони затвердило новий розклад хвороб, за яким оцінюється придатність до військової служби та впорядковано проходження служби обмежено придатними. Про це повідомляє Ukrainian Military Pages.

Зміни до Положення про військово-лікарську експертизу в ЗСУ (наказ Міноборони № 402) внесені наказом Міністерства оборони від 18 серпня 2023 року № 490 і набули чинності 25 серпня.
25 серпня набули чинності й інші зміни внесені наказом № 456, які передбачають спрощення вимог для служби в ДШВ та морській піхоті в особливий період.   Читати докладніше »

Як допомогти дитині зняти психологічну напругу

Як допомогти дитині зняти психологічну напругу? Адже безперечно ми всі сьогодні, вчора і, на жаль, завтра перебуваємо у стресі через війну. Всі наші стани діти легко переймають на себе і також стресують.

То як розрізнити чи перебуває дитина в емоційній напрузі, як допомогти їй розрадити психологічне навантаження, як спілкуватися та сприяти нормальному психічному стану дитини тут і зараз? адже іншого дитинства у наших малят уже не буде.

Відповідь на ці запитання дає психологиня і арт-терапевткиня проекту Ми поруч, Вікторія Ратєєва.   Читати докладніше »

Субсидія “в один клік”. Як подати спрощену заяву на житлову субсидію

В Україні впроваджується експериментальний проєкт, який дає можливість максимально полегшити процедуру звернення громадян за житловою субсидією (постанова Уряду від 13.06.2023 № 601 “Про реалізацію експериментального проекту щодо удосконалення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”).   Читати докладніше »

Заяви на страхові виплати можна подати онлайн

Пенсійний фонд України запровадив новий сервіс подання заяв щодо призначенняперерахункупродовження страхових виплат у зв’язку з нещасним випадком на виробництві чи професійним захворюванням.   Читати докладніше »

Як здійснюється медична евакуація для постраждалих українців

Вже понад рік Міністерство охорони здоров’я разом із партнерами організовують евакуаційні рейси для постраждалих громадян України до закордонних клінік. Зазначимо, що через тривалу війну та постійні атаки ворога доступ до медичної та реабілітаційної допомоги нині обмежений, тому співпраця у рамках медичної евакуації МОЗ з Єврокомісією, ВООЗ та іншими партнерами триває.
Загалом завдяки такій взаємодії вже вдалося направити на лікування та/або реабілітацію за кордон 4 000 українців.   Читати докладніше »

До Дня Незалежності українські ветерани та особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, отримають разову грошову виплату

21 липня, на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо разової грошової виплати ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань» Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Деякі питання соціального захисту ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань».

Відповідно до неї, держава забезпечить до Дня Незалежності України разову грошову виплату ветеранам війни, постраждалим від нацистських переслідувань, громадянам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною і відзначились, боронячи власну країну.   Читати докладніше »

Національна служба здоров’я нагадує про умови забезпечення пацієнтів Реабілітаційною допомогою в стаціонарі

Національна служба здоров'я України зауважує, що нині задача НСЗУ, громад та медичних закладів – зробити все можливе, щоб кожен, хто потребує стаціонарної реабілітаційної допомоги, отримуючи її змогли адаптуватися до повсякденного життя шляхом покращення функціональних здібностей, таких як мобільність, здатність до комунікації та самообслуговування.   Читати докладніше »

Як зберегти родину на відстані або як зрозуміти, які стосунки варто відпустити?

Війна загострює чутливість та чесність, що не може не впливати на стосунки між близькими людьми, - вважає психологиня Вікторія Ратєєва. Відстань, якою сьогодні розділено чимало родин, збільшується за рахунок емоційної відчуженості, яку часом складніше подолати, ніж тисячі километрів. Все, що трапляється з нами і нашими стосунками в умовах війни, є нормальним. Ненормальним є сама війна, та умови, в яких ми опинилися через війну. Адже ми самі не обирали стосунки на відстані, їх спричинила війна.   Читати докладніше »

На фронті й в тилу, в окупації і на підконтрольній території, в Україні і за кордоном, можливі й інші варіанти дистанцій, якими наразі розділено багато українських родин

На фронті й в тилу, в окупації і на підконтрольній території, в Україні і за кордоном, можливі й інші варіанти дистанцій, якими наразі розділено багато українських родин. Кожному і кожній на його/її місці складно, кожен і кожна мають власний досвід, прожитий окремо від другої половинки, яким не завжди кортить поділитись.   Читати докладніше »