Розмір тексту

Поточний розмір: 100%

Розсилка сайту

В розсилці публікується інформація пов’язана з правовим захистом інвалідів
Підписатись

Баннери

Хостінг надається: Hvosting.ua

Loading

Новини

Круглий стіл присвячений питанням правового захисту прав жінок з інвалідністю у Харківській області

20 травня 2021 року ГО «Харківська асоціація незрячих юристів» на платформі ZOOM провела круглий стіл присвячений питанням правового захисту прав жінок з інвалідністю у Харківській області. Захід відбувся в межах проєкту «Різноманітність. Рівність. Єдність» що реалізує ГС «ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» за підтримки Українського Жіночого Фонду та фінансування Уряду Канади.   Читати докладніше »

Правопросвітницький семінар, присвячений покращенню поінформованості членів Харківської обласної організації УТОГ з питань правових гарантій захисту соціально вразливих верств населення в умовах децентралізації

13 травня 2021 року представники Харківської асоціації незрячих юристів провели правопросвітницький семінар, присвячений покращенню поінформованості членів Харківської обласної організації УТОГ з питань правових гарантій захисту соціально вразливих верств населення в умовах децентралізації.

Учасникам семінару було надано інформацію про особливості надання державної підтримки громадським організаціям осіб з інвалідністю у 2021-2022 роках зміни в законодавстві в сфері надання соціальних послуг.   Читати докладніше »

21.04 2021 відбувся правопросвітницький семінар, присвячений покращенню поінформованості членів ГОякі діють в ОТГ Харківської області і м. Харкові з питань забезпечення осіб з інвалідністю ТЗР

21 квітня 2021 року представники Харківської асоціації незрячих юристів провели правопросвітницький семінар, присвячений покращенню поінформованості членів громадських організацій, які діють в ОТГ Харківської обла.сті і м. Харкові з питань забезпечення осіб з інвалідністю технічними засобами реабілітації.p

Уповноважений при Президенті із справ осіб з інвалідністю Валерій Сушкевіч розповів учасникам заходу про співпрацю ГО з державною владою направлену на розширення переліку технічних засобів реабілітації.   Читати докладніше »

"Харківська асоціація незрячих юристів" запрошує вас на заплановану конференцію: Zoom

"Харківська асоціація незрячих юристів" запрошує вас на заплановану конференцію: Zoom.

Тема: Порядок забезпечення ТЗР осіб з інвалідністю

Початок: 21 квітня 2021 11:00

В конференції візмуть участь як доповідачі:
радник уповноваженого при Президенті із справ осіб з інвалідністю Павло Ждан;

Директор онлайн-магазину trosti.com.ua Сергій Москалець;
представник управління соціального захисту Харківської ОДА.   Читати докладніше »

Семінар для членів обласних, районних та районних у місті організацій УТОС з питань правових гарантій захисту соціально вразливих верств населення в умовах децентралізації

24 березня 2021 року представники Харківської асоціації незрячих юристів провели правопросвітницький семінар, присвячений покращенню поінформованості членів обласних, районних та районних у місті організацій УТОС з питань правових гарантій захисту соціально вразливих верств населення в умовах децентралізації.

Учасникам семінару було надано інформацію про особливості надання державної підтримки громадським організаціям осіб з інвалідністю у 2021-2022 роках зміни в законодавстві в сфері надання соціальних послуг.   Читати докладніше »

Правопросвітницький семінар для членів утос

02 березня 2021 року представники Харківської асоціації незрячих юристів провели правопросвітницький семінар, присвячений покращенню поінформованості членів Харківської обласної організації УТОС з питань правових гарантій захисту соціально вразливих верств населення в умовах децентралізації.

Учасникам семінару було надано інформацію про особливості надання державної підтримки громадським організаціям осіб з інвалідністю у 2021-2022 роках зміни в законодавстві в сфері надання соціальних послуг.   Читати докладніше »

19.02.2021 в етері радіо "Слобожанщіна" вийшла чергова програма

19 лютого 2021 року, голова громадської організації «Харківська асоціація незрячих юристів» Лепетюк Олег, взяв участь у правопросвітницькій радіопередачі, що вийшла в ефір на «радіо Слобожанщини».

Радіопередача була присвячена питанням впливу ГО людей з інвалідністю на місцеву соціальну політику.

Правопросвітницька радіопередача була підготовлена в межах проекту "Сприяння місцевим територіальним громадам у захисті прав осіб з інвалідністю", що здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.   Читати докладніше »

Zoom конференція 10 лютого

10 лютого 2021 року представники Харківської асоціації незрячих юристів спільно з фахівцями Харківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели правопросвітницький семінар, присвячений покращенню поінформованості членів громадських організацій, які діють в ОТГ Харківської області і м. Харкові, з питань отримання безоплатної вторинної правової допомоги.   Читати докладніше »

zoom конференція присвячена питанням реалізації права на зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю

27 січня 2021 року представники Харківської асоціації незрячих юристів спільно з фахівцями Харківського міського центру зайнятості провели правопросвітницький семінар, присвячений покращенню поінформованості членів громадських організацій, які діють в ОТГ Харківської області і м. Харкові, з питань реалізації права на працю та працевлаштування осіб з інвалідністю.

Провідний фахівець відділу професійної орієнтації Харківського міського центру зайнятості Омельяненко Олена Анатоліївна презентувала роботу інклюзивного коворкінгу, який діє в Харківському міському центру зайнятості.   Читати докладніше »

27.01.2021 відбудеться zoom конференція

27 січня 2021 р. о 10 годині відбудеться zoom конференція, за участі представників центру зайнятості м. Харкова.
Тема: "Партнерство ГО та центрів зайнятості".

Організатор: ГО "Харківська асоціація незрячих юристів".

До участі запрошуються представники громадських організацій.

приєднатись до конференції Zoom
https://zoom.us/j/5867399618?pwd=cjd0b2w4a3ZPKzRza3luNnJUbUY0Zz09

Идентификатор конференции: 586 739 9618
Код доступа: g5DbVV